UŞAK İL MEM ARGE

2018 MEB Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuruları 09-22 Nisan 2018 Tarihlerinde Alınacak

Bakanlığımızın her yıl düzenlediği Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri 2018 başvuru dönemi açılmıştır; söz konusu program "MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü" tarafından düzenlenmekte olup organizasyonu bakanlığımız bünyesinde gerçekleşmektedir. Söz konusu program ile "Uşak Eğitimde İyi Örnekler Finali 2018" adlı projemiz farklı faaliyetlerdir. Ulusal düzeyde proje sunmak isteyen öğretmenlerimize ve yöneticilerimize başarılar dileriz.
2018 MEB Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Başvuruları 09-22 Nisan 2018 Tarihlerinde Alınacak

2023 Türkiye vizyonunun hedeflerini yakalamak, yöneticilerimiz ile öğretmen ve öğrencilerimizin yenilikçi uygulamaları hayata geçirmelerini teşvik etmek amacıyla “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri”nin altıncısı 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünce gerçekleştirilecektir.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ne ilgi Genelge’de belirtilen koşullara sahip her tür ve derecedeki kurum ile bu kurumlarda görev yapan öğretmen, yönetici ve diğer personel başvuru yapabileceklerdir. Başvurular 09-22 Nisan 2018tarihleri arasında http://eoyo.meb.gov.tr/Login.aspx adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Elektronik ortamda ve saha ziyareti ile yapılacak olan değerlendirmeler sonucu ödül almaya hak kazanan çalışmalar, bölgesel ve Bakanlık düzeyinde düzenlenecek törenlerle ödüllendirilecektir.

2017/15 Sayılı Genelge

Örnek Rapor Formatı

Başvuru Kılavuzu

İstatistiki Bölge Birimleri Sınıflaması(İBSS)

Not: Bakanlığımızın her yıl düzenlediği Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri 2018 başvuru dönemi açılmıştır; söz konusu program "MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü" tarafından düzenlenmekte olup organizasyonu bakanlığımız bünyesinde gerçekleşmektedir. Söz konusu program ile "Uşak Eğitimde İyi Örnekler Finali 2018" adlı proje farklı faaliyetlerdir (birisi yerel birisi ulusal düzeydedir). Ulusal düzeyde proje sunmak isteyen öğretmenlerimize ve yöneticilerimize başarılar dileriz.

Cumhuriyet Mh. İbrahim Tahtakılıç Cd. No.45/1 Oda No.43 Uşak, TÜRKİYE - 0090 276 280 6400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.