UŞAK İL MEM ARGE

Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödüllerine Başvurular Başladı

Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödüllerine Başvurular Başladı

Girişimciliğin Avrupa çapında kamu kurum ve kuruluşlarının desteği ve teşviki ile geliştirilmesini ifade eden Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri, işletmeleri ve girişimciliği en başarılı şekilde teşvik edenleri belirlemek, en iyi girişimcilik uygulamalarını ve politikalarını sergilemek, girişimciliğin katma değeri üzerine farkındalığı artırmak ve potansiyel girişimcileri cesaretlendirmek amacıyla verilmektedir.

Yarışmaya;

·       Yerel, bölgesel ve ulusal kamu kurum ve kuruluşları,

·       Kamu-özel ortaklıkları,

·       Üniversiteler

başvurabilecektir.

2018 yılında verilecek olan Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödüllerine başvuracak adayların www.kosgeb.gov.tradresinde yer alan başvuru formunu doldurmaları ve 30 Nisan 2018 tarihine kadar Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığına (KOSGEB) göndermeleri gerekmektedir.

Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri ile ilgili ayrıntılı bilgi http://ec.europa.eu/growth/smes/support/enterprise-promotion-awards/index_en.htm adresinde yer almaktadır.

Kaynak:https://mtegm.meb.gov.tr/www/avrupa-girisimciligi-tesvik-odullerine-basvurular-basladi/icerik/1962 

Cumhuriyet Mh. İbrahim Tahtakılıç Cd. No.45/1 Oda No.43 Uşak, TÜRKİYE - 0090 276 280 6400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.