UŞAK İL MEM ARGE

BulUşak Lise Öğrencileri Arası İnovasyon Yarışması

BulUşak Lise Öğrencileri Arası İnovasyon Yarışması

Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan “Haydi Gençler İnovasyondan İstihdama” adlı Erasmus+ KA 3 Gençlik Projemiz kapsamında Uşak Üniversitesi ile ortak olarak lise öğrencileri arası “BulUşak İnovasyon Yarışması” düzenlenecektir.

Projemiz ve düzenlenecek olan yarışma kapsamında Ortaöğretim 1., 2., 3. ve 4. Sınıf (9, 10, 11. ve 12. Sınıf) öğrencilerimize yönelik tanıtım ve bilgilendirme toplantıları düzenlenecektir. Toplantıda “Haydi Gençler İnovasyon’dan İstihdama” projesi hakkında genel bilgi ve ”BulUŞAK” İnovasyon Yarışması hakkında detaylı bilgiler paylaşılacaktır. 

Bununla birlikte 11.12.2018 (Salı) Günü Saat 15.30´da Uşak Merkez İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonu´nda Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem SAVAŞ´ın, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN´in ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Metin GÜMÜŞ´ün katılımı ile ortaöğretim kurum müdürlerimize ve birer öğretmenimize proje bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir.

Ayrıca projenin ve yarışmanın afişleri bastırılmış olup imza karşılığı okullarımıza dağıtımı yapılacaktır (5’er adet 2 farklı afiş) ve okullarımızın afişleri etkin şekilde değerlendirmeleri gerekmektedir. Yarışma ile ilgili yönergeye http://projebul.usak.edu.tr ve www.inovasyondanistihdama.org adlı sitelerden ulaşılabilmektedir. Çalışma yapacak öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileriz...

BulUşak Lise Öğrencileri Arası Yarışma Yönergesi

07-11-201807-11-2018

Cumhuriyet Mh. İbrahim Tahtakılıç Cd. No.45/1 Oda No.43 Uşak, TÜRKİYE - 0090 276 280 6400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.