UŞAK İL MEM ARGE

Erasmusdays Etkinlikleri İçin Açık Çağrı

Erasmusdays Etkinlikleri İçin Açık Çağrı

İlki 2017 yılında düzenlenen “Erasmusdays” Avrupa feslivalinin ikincisi 12-13 Ekim 2018 tarihlerinde 20 farklı ülkede eş zamanlı etkinliklerle gerçekleştirilecektir. Erasmusdays 2018 etkinliği ile Erasmus+ yararlanıcılarının yanısıra uluslararası hareketlilik ve Avrupa vatandaşlığı ile ilgili tüm paydaşların bir araya getirilmesi hedeflenmektedir.

Erasmus+ hakkında farkındalık yaratmak ve Erasmus+ proje sonuçlarının paylaşılmasına yönelik:

>Her kesimden Erasmus+ yararlanıcısı projelerinin sonuçlarını ve etkinliklerini paylaşmaya davet edilmektedir. Proje sahibi her kurum kendi etkinliğini planlayabilecektir.
>Potansiyel yararlanıcıların ve Erasmus+ yararlanıcılarının sivil toplum ile birlikte deneyimlerini paylaşabilecekleri etkinlikler planlanabilecektir.
>Etkinlikler; seminerler, ortak toplantılar, fotoğraf sergileri, konserler, tarihi ve turistik ögeleri kullanarak yapılan görsellik çalışmaları gibi geniş bir yelpazede planlanabilecektir.

Bu doğrultuda, 12-13 Ekim 2018 tarihlerinde Erasmusdays kapsamında ülkemizde etkinlik düzenlemek isteyen tüm yararlanıcı kurum ve kuruluşlarımızın etkinliklerini www.erasmusdays.eu adresine girmeleri beklenmektedir. İlgili adresten haritaya kendi kurumunuzun adıyla birlikte etkinliğinizi girmenizin projenizin ve kurumunuzun görünürlüğününe katkı sunacağıdeğerlendirmektedir. Ayrıca, Erasmusdays faaliyetlerinize ilişkin görsel kitin de yer aldığı fotoğraflarınız Türkiye Ulusal Ajansı sosyal medya ve internet sayfası üzerinden de yayınlanabilecektir.

Tüm yararlanıcılarımız 12-13 Ekim 2018 tarihlerinde Erasmusdays kapsamında etkinlikler gerçekleştirmeye davetlidir. Sorular ve etkinlik fotoğraflarınız için iletisim@ua.gov.tr adresini kullanabilirsiniz.

Erasmusdays etkinlik ana sayfası ve kayıt yapmak için tıklayınız. 

Görsel kit için tıklayınız.

Erasmus+ özet bilgi için tıklayınız.

Kaynak:https://www.ab-ilan.com/erasmusdays-etkinlikleri-icin-acik-cagri/ 

Cumhuriyet Mh. İbrahim Tahtakılıç Cd. No.45/1 Oda No.43 Uşak, TÜRKİYE - 0090 276 280 6400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.