UŞAK İL MEM ARGE
"Bağımlılıkla Mücadele Konulu Toplantı Öğretmenevi´nde Gerçekleştirildi
!["Bağımlılıkla Mücadele Konulu Toplantı Öğretmenevi´nde Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2017_11/15170841_BaYYmlYlYkla_mucadele.jpg)
14 Kasım 2017 Salı günü Öğretmenevi toplantı salonunda Uşak Valimiz Sayın Salim Demir´in eşleri Sayın Nezahat Demir Hanımefendi´nin himayelerinde Uşak Emniyet Müdürümüz´ün eşi Şule Ergüder ve İl Milli Eğitim Müdürümüz´ün eşi Senem Şahin’in de katılımlarıyla ilimizde görev yapan rehber öğretmenlerle “Bağımlılıkla Mücadele” konulu toplantı yapılmıştır.