UŞAK İL MEM ARGE
Okuryazarlık Seferberliği Toplantısı Yapıldı
![Okuryazarlık Seferberliği Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_02/12124830_Ekran_AlYntYsY.jpg)
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşleri Hanımefendi Sayın Emine Erdoğan´ın himayelerinde, Okuryazarlık Seferberliği kapsamında;
İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin Başkanlığında, Maarif Müfettişleri Koordinatörümüz, Şübe müdürlerimiz, , İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, Halk Eğitim Merkezi Müdürlerimiz ve Okul Müdürlerimiz ile planlama ve bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.