UŞAK İL MEM ARGE

Valimiz Salim Demir’in Eşi Nezahat Demir Hanımefendi, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin’i Makamında Ziyaret Etti

Valimiz Salim Demir’in Eşi Nezahat Demir Hanımefendi, İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin’i Makamında Ziyaret Etti

Valiliğimizce Nezahat Demir Hanımefendi himayelerinde, diğer paydaşlarla beraber İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen “Sosyal risk grubundaki gençlerin her türlü bağımlılık riskine karşı alınacak önlemle ve uygulamalar”ı içeren projenin detaylarının görüşüldüğü ziyarete, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürümüz de katıldı.  

Nezahat Demir Hanımefendi tarafından projenin önemine dikkat çekilerek, tüm paydaşların kendi sorumluluklarındaki görevleri yerine getirdikleri takdirde, proje çıktıları sayesinde; yaşanabilir, güven ve huzurun hissedildiği bir topluma ulaşılacağı vurgulanıp, sosyal risk grubundaki gençlere ulaşırken açık öğretimde eğitim alan gençlerin de unutulmaması belirtildi.  

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendinin himayelerinde ülke genelinde başlatılan Okuma Yazma Seferberliği ile ilgili bilgi alan Nezahat Demir Hanımefendi, ilimizde açılan kurslardan birini yerinde görmek, kursiyerlerin dilek ve temennilerini dinlemek istemesi üzerine Turan Akçay İlkokulu’ndaki okuma yazma kursu ziyaret edildi.

26-03-201826-03-201826-03-201826-03-201826-03-201826-03-2018

Cumhuriyet Mh. İbrahim Tahtakılıç Cd. No.45/1 Oda No.43 Uşak, TÜRKİYE - 0090 276 280 6400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.