UŞAK İL MEM ARGE
Mehmet Sadık Boz İlkokulu´nda Karne ve Okur Yazarlık Töreni Düzenlendi
![Mehmet Sadık Boz İlkokulu´nda Karne ve Okur Yazarlık Töreni Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2018_06/16110614_sadYk_boz.jpg)
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan Hanımefendi´nin himayelerinde yürütülen ‘Okuryazarlık Seferberliği’ kapsamında Mehmet Sadık Boz İlkokulu´nda kursa katılıp başarı gösteren 47 kursiyere sertifikaları takdim edildi.
Ardından 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının sona ermesiyle ilkokul öğrencilerine karneleri dağıtıldı. Öğrencilere tatil dönemini iyi değerlendirmeleri, anne babalara da çocuklarıyla daha fazla vakit geçirmeleri tavsiyesinde bulunuldu.