UŞAK İL MEM ARGE

Uşak´ta TR33 Bölgesi İl Milli Eğitim Müdürlükleri ile Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Düzenlendi

Uşak´ta TR33 Bölgesi İl Milli Eğitim Müdürlükleri ile Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Düzenlendi

Zafer Kalkınma Ajansı ve TR33 Bölgesi İl Milli Eğitim Müdürlükleri arasında 21.11.2018 tarihinde imzalanan “Okul Çağındaki Gençlerin Tasarım, Yenilikçilik ve Üretkenlik Kapasitelerinin Geliştirilmesine Yönelik İş Birliği Protokolü” ile Ajans tarafından ilan edilecek 2019 yılı proje teklif çağrısı kapsamında değerlendirme ve istişare toplantısı 17.01.2019 tarihinde Uşak ilimizde gerçekleştirildi.

Toplantıya Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Manisa İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Çetin, Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Veli Oğuz, Program Yönetimi Birimi Başkanı Erce Şengül, Uşak Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Mehmet Tekeli ve ilgili uzmanlar ile milli eğitim müdürlüklerinin Ar-Ge birim personeli katılım sağladı.

Toplantıda, Ajans tarafından ilan edilecek olan 2019 yılı proje teklif çağrısı ile doğrudan ilişkili olan protokol kapsamında tarafların yükümlülüklerine dair yol haritası belirlendi.

Kaynak:http://zafer.gov.tr/tr-tr/Kaynaklar/Ajans-Haberleri/ArtMID/1194/ArticleID/13599/tr33-bolgesi-il-milli-egitim-mudurlukleri-ile-degerlendirme-ve-istisare-toplantisi-duzenledik 

Cumhuriyet Mh. İbrahim Tahtakılıç Cd. No.45/1 Oda No.43 Uşak, TÜRKİYE - 0090 276 280 6400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.