UŞAK İL MEM ARGE
Başarı(lı) Gelecek Semineri Düzenlenecektir
![Başarı(lı) Gelecek Semineri Düzenlenecektir](/meb_iys_dosyalar/2019_02/18230533_EFE_EFEOGLU_WEBSITE_copy-min.jpg)
Müdürlüğümüz tarafından yürütülemekte olan "Haydi Gençler İnovasyon´dan İstihdama" adlı Erasmus+ KA3 Projemiz kapsamında 22.02.2019 Cuma günü Uşak Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi´nde Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç Dr. Efe EFEOĞLU´nun katılımıyla "Başarı(lı) Gelecek" adlı bir seminer düzenlenecektir. Seminerimize liselerimizdeki tüm gençlerimiz davetlidir.
Detaylı Bilgi İçin > http://www.inovasyondanistihdama.org/Hbr-30-Basarili-Gelecek-Semineri.html