UŞAK İL MEM ARGE

Özel Eğt. ve Reh. Gen. Müd. Basılı Yayınlarından Oluşan Elektronik Kütüphane Yayında

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan yayınlar elektronik kitap haline getirilerek tüm paydaşlarımızın kullanımına açılmıştır.
Özel Eğt. ve Reh. Gen. Müd. Basılı Yayınlarından Oluşan Elektronik Kütüphane Yayında

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan “özel eğitim” ve “rehberlik”le ilgili basılı yayınlar dijital ortama aktarılarak Genel Müdürlüğün web sitesinde “Elektronik Kütüphane” adı altında yayımlandı.

Çeşitli tarihlerde özel eğitim okul ve kurumlarımızdaki öğrenciler, öğretmenler ve diğer ilgililerin kullanımına sunulan basılı materyaller (ders kitapları, yardımcı ders kitapları, kaynaklar, kılavuzlar, seçkiler, kataloglar vb.) elektronik kitap haline dönüştürüldü. Bu çalışmanın devamı niteliğinde olmak üzere önümüzdeki günlerde Genel Müdürlükçe çeşitli tören vb. organizasyonlarda kullanılan afiş, broşür ve video gibi görsel malzemelere de elektronik kütüphaneden erişilebilecektir.

Elektronik Kütüphaneye ulaşmak için tıklayınız.

  • Elektronik kitaplara Android ve IOS tabanlı tablet ve telefonlardan da ulaşılabilir. 
  • Elektronik kitaplara ulaşabilmek için bilgisayarınızda Adobe Flash Player uygulamasının kurulu olması ya da tarayıcınızda Adobe Flash Player kullanımına izin verilmiş olması gerekir.

Cumhuriyet Mh. İbrahim Tahtakılıç Cd. No.45/1 Oda No.43 Uşak, TÜRKİYE - 0090 276 280 6400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.