UŞAK İL MEM ARGE

UBAP 2017 Eğitimde İyi Örnekler Finali Çağrı Mektubu

UBAP 2017 Eğitimde İyi Örnekler Finali Çağrı Mektubu

UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

  2016–2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI UŞAK’TA BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ (UBAP)

EĞİTİM’DE İYİ ÖRNEKLER FİNALİ ÇAĞRI MEKTUBU

 

Milli Eğitimin temel amaçları ve genel ilkeleri doğrultusunda öğrencilerimizin ve ilimizin çağdaş uygarlık seviyesine ulaşmasına ve eğitimde başarı düzeyini arttırmasına, iyi uygulamaların yaygınlaştırılıp işbirliğinin arttırılmasına katkı sağlamak amacıyla 2014-2015 Eğitim Öğretim yılından beri Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Eğitimde İyi Örnekler Finali” adlı proje yürürlüğe konmuştur.

 

              Bu çerçevede eğitimcilerimiz arasında bilgi ve tecrübe paylaşımı önemli bir öğrenme ve yaygınlaştırma yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğitimcilerimizin eğitim ortamlarında uyguladıkları yenilikçi-özgün yöntemler, teknikler ve içeriklerden haberdar olmak; özgün çalışmaları belirleyerek ön plana çıkarmak ve böylece bu çalışmaların model alınmasını sağlamak amacıyla bu yıl “Eğitimde İyi Örnekler Finali” adlı projemizin adı “UBAP EĞİTİMDE İYİ ÖRNEKLER FİNALİ” projesi olarak revize edilmiştir ve söz konusu çalışmanın bu yıl 3.sü gerçekleştirilecektir. 


              Söz konusu çalışmamıza ilgi gösteren ve başvuru yapmayı planlayan tüm paydaşlarımıza şimdiden başarılar diler, emekleri için teşekkür ederiz.


Ek 1: Çağrı Mektubu

Ek 2: Başvuru Formu

Cumhuriyet Mh. İbrahim Tahtakılıç Cd. No.45/1 Oda No.43 Uşak, TÜRKİYE - 0090 276 280 6400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.