UŞAK İL MEM ARGE
UBAP Davranış Giriş Yazılımı Kullanıma Açılmıştır
UBAP Davranış Giriş Yazılımı Kullanıma Açılmıştır![UBAP Davranış Giriş Yazılımı Kullanıma Açılmıştır](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_04111455_ubap_yazilim.jpg)
"Uşak´ta Başarıyı Arttırma Projesi" kapsamında Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan Öğrenci Davranış Giriş Yazılımı eğitimcilerimizin kullanımına açılmıştır. Yazılım kullanımı ile ilgili şifreler Milli Eğitim Müdürlüğü Merkez Bina´ da Strateji Geliştirme Hizmetleri birimi memuru Bilal ZÜBEYİR´ den okul yönetimleri tarafından teslim alınabilir.