UŞAK İL MEM ARGE

Valimiz Funda Kocabıyık Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Valimiz Funda Kocabıyık Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Valimiz Funda Kocabıyık  İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent Şahin ile birlikte Cumhuriyet Mahallesinde yapımı devam eden okul inşaatı incelemesinin ardından, Öğretmen Mahmut Özgöbek İlkokulu ve Hesna Özgöbek Anaokulunu ziyaret ettiler. 

Okula gelişinde bahçede öğrencilerin sevgi gösterisiyle karşılaşan Valimiz Funda Kocabıyık; çocuklarla birlikte fotoğraf çektirdi. Okul idaresi tarafından okuldaki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgilendirilen Valimiz Funda Kocabıyık, öğretmenler odasında okulda görevli öğretmenlerle de bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Valimiz Funda Kocabıyık, Türkiye’de eğitimin öğrenci, öğretmen ve okul sayıları itibariyle büyük bir organizasyon olduğunu, bazı ülkelerin toplam nüfusundan çok daha fazla öğrenciye sahip olduğumuzu, bu yoğunluğa rağmen çok ciddi sorunlar yaşanmadan eğitim öğretim faaliyetlerinin, öğretmen ve idarecilerimizin özverili ve başarılı çalışmalarıyla devam ettiğini vurguladı. 

Öğretmenlerle sohbet eden Valimiz Funda Kocabıyık, aynı bahçede faaliyet gösteren Hesna Özgöbek Anaokulunu da ziyaret etti. Anaokulunda sınıflar ve yemekhanede incelemelerde bulunan Valimiz Funda Kocabıyık minik öğrencilerle kısa bir süre sohbet ederek, okuldaki faaliyetler hakkında anaokulu müdürü ve öğretmenlerden bilgi aldı.

14-12-201814-12-201814-12-201814-12-201814-12-201814-12-2018

 

Cumhuriyet Mh. İbrahim Tahtakılıç Cd. No.45/1 Oda No.43 Uşak, TÜRKİYE - 0090 276 280 6400

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.