UŞAK İL MEM ARGE
Yenilikçi Lider Öğretmenler 2017 Dönemi ProjeToplantısı Ortaokul Müdürleri İle Öğretmenevinde Yapıldı
![Yenilikçi Lider Öğretmenler 2017 Dönemi ProjeToplantısı Ortaokul Müdürleri İle Öğretmenevinde Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_10/08205955_yenilikci_lider_2017_mudurler_toplantYsY.jpg)
"Yenilikçi Lider Öğretmenler" projesi kapsamında 03 Kasım 2016 perşembe günü saat 14:00´da İlimiz Öğretmenevi´nde İl Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ŞAHİN, merkez Ortaokul Müdürlerimiz, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ve Bilim Sanat Merkezi Müdürümüz ile bir araya gelerek proje hakkında bilgi alışverişinde bulundular.